AKURENO | Marek Ciupa

Od 2010r lat zajmujemy się serwisem i utrzymaniem baterii w wysokiej sprawności. Zarówno poprzez proces codziennych przeglądów, regularnych czyszczeń oraz wymian kluczowych podzespołów poprzez wydłużenie żywotności pracy baterii, dzięki zastosowaniu DF-Light, aż do profesjonalnej regeneracji baterii dbamy o każdą, nawet starszą baterię lub nawet po wybuchu. Regenerujemy baterie z 95% skutecznością i robimy to na wysokim poziomie dając gwarację sprawności.

Nasz serwis obejmuje opiekę i doradztwo zarówno dla baterii w okresie gwarancji jak i po gwarancji. Oferujemyy pełen zakres usług na najwyższym poziomie. W indywidualnych przypadkach oferujemy również serwis u klienta i utrzymanie kompleksowe floty baterii.

Zapewniamy również szkolenia dla lokalnych techników zajmujących się codzinną obsługą baterii oraz dla inżynierów utrzymania ruchu. Wszystko opatrzone przykładami i samą praktyką. Na zamówienie możemy przygotować i przeprowadzić szkolenie z wybranego zakresu dla dedykowanej grupy docelowej uczestników.

Zapraszam do kontaktu: biuro@akureno.pl

Scroll to Top